Kediler Kaç Aydan Sonra Yavru Sayılmaz

anlacar

Bende 3 aylık kedi var hala yavru kedi Kuru maması vermiyorum kaç yaşından sonra yavru dan normale geçmek gerekir bide sadece mama için değil öğrenmek istedim açıkçası

3 CEVAP

Emirrckr

1 yaşına kadar yavru sayılırlar,
Ergenliğe 6-7 aylıkken girebilirler.
1 yaşına kadar kitten(yavru kedi)maması kullanmanız gerekir,gelişimi ve temel besin ihtiyaçlarını karşılaması adına.

grsaras

1 yaşından sonra yavruluktan çıkarlar mama değişikliğine 1 yaşında başlayın eğer kısırlaştırma düşünceniz varsa 6-7 aylıkken uygundur

anlacar

Tamamdır sağolun cevaplarınız için kısırlaştırma hem istiyorum hemde yavru da istiyorum ama dişi kedi biraz tehlikeli diye korkuyorum yavru işini