Sokak Kedisinde Yara: Sizce Ne Olabilir?

veyep

Sokakta besleme yaptığım bir kızım var, bu kızımın boğazında dev bir çukur var. Yani bende yeni fark ettim. Elimi yukarı tutarak, havaya doğru bakmasını sağlayarak gördüm. Boğaz kısmında tüy yok ve de dev bir yara gibi çukur var. Sanki apse oluşmuşta patlamış gibi. İçi görünüyor. Resmen iç etleri görünüyor gibi. Çevresi de tüysüz. Ama öyle acı çeker bir hali yok, hatta sevdirmeye çalışıyor, fakat sadece kendi sevebilir, ben seversem tırnaklıyor :)

3 CEVAP

Renklipati

Anlattığınız gibi benimde sokakta bir kedimin başına gelmiş ti,veterinerime resim atmıştım sert kemik yada balık kılçığı yiyince delme olabilir dedi ve o bölgede enfeksiyon oluyor şişip patlıyor, Dr animol ile dezenfekte ettim bir hafta ve antibiyotik içerikli krem sürdüm geçti şimdi çok iyi geçen yıl başımıza gelmiş ti

Mivyayy

Lütfen imkanınız varsa veterinere götürün acil tedavi edilsin şu an tüm hastalıklara açık ve tehlikede

aslihan_e

Mutlaka antibiyotik kullanmalı ve merhem uygulanmalı yoksa ölüm riski var.