15 Saatlik Yol

Helincgr

Malatyadan didime taşınıyoruz yol 15 18 saat normalde sakinleşmek istemiyordum ama o kadar bağırdı ve korktu ki mecburen ilacı verdim suan sarhos gibi ve acıkmıs olabilir yemek versem boğulur mu ya da ne yapmalıyım bilmiyorum

2 CEVAP

Coconutbey

Ne ilacı verdiniz? Umarım veterinere danışarak bir şey kullanmışsınızdır. Yemek ve su verecekseniz de az az verin bence

Helincgr

Veteriner verdi zaten sabah erken çıktık yola o zaman sakindi veteriner dedi ki eğer hırçınlasırsa bunu ağzına sıkın ben de öyle yaptım yas mama da verdim kuru mama da verdim 3 4 kez su içirmeyi denedim olmadı malt var acaba ondan mı vermeliyim?