Ev Gezintisi

ezgiisu

kedimi odama fazla almamaya çalışıyorum çünkü çok fazla kitap yığını var üstüne devirirse diye korkuyorum ama artık almak istiyorum nasıl onun için güvenli hale getirebilirim sizce? kitapları tamamen kaldırmam mümkün değil üni. sınavına hazırlandığım için. Dolaplarda yer kalmadığı için çoğu üst üste halde yerde duruyor

1 CEVAP

parça parça koyabilirsin kitaplarını ben öyle yapıyorum mesela 5 tanesi bir yerde 5 tanesi başka yerde öyle daha iyi oluyo hem kedi üzerine çıkp atlıyo oyun oynamak için falan