Kedim İshal Mi Bu Kusmuk Mı

tyxxym

Kedim 3 gündür arş arda bu şekilde bir yerlere böyle yapıyor arkadaşlar bu kusmuk mu yoksa ishal mi

5 CEVAP

Coconutbey

Kediniz kusmuş veterinere bir götürün derim

Kusmuğa benziyor

seliinkececi

kediniz kusmus, bir kere kussa normal derdim fakat 3 gundur oluyorsa veterinere danismalisiniz. gecmis olsun:)

Ketonmanya

Merhabalar.

Kakayla kusmuğu kokusundan emin olun ayırt edebilirsiniz. :) Ama hangisi olursa olsun sıklığı normal değil, hekime götürmelisiniz.

Bol patili günler dilerim. :)

Emirrckr

Evet net bir şekilde kusmuk,
3 gündür devam ediyorsa bir problem olabilir.
Mama kaynaklı,parazit kaynaklı veya malt kullanmıyorsanız yuttuğu tüyler kaynaklı...
Fazlasıyla sebebi var,bir hekim görmeli derim.