Yavru Kedinin Arka Ayakları?

aycylmz

Bahçemde baktığım yavru bir kedi var 2 aylık, dün hiçbir şeyi yoktu ama bugün mama vermek için gittiğimde arka ayaklarında bir sorun olduğunu farkettim. Yürümek istemiyor, ya yatıyor ya da oturuyor. Otururken de arka bacaklarını açıyor. İştahında sıkıntı yok, yaş mama yedi. Annesine miyavlıyor sadece, kardeşleriyle de oynamak istemiyor. Veterinere götüreceğim birkaç saat içinde ama korkuyorum ciddi bir şeyse diye. Ne olmuş olabilir bir gün içinde bilmiyorum. Görünürde yara vs hiçbir şey yok. Daha önce böyle bir durum yaşayan oldu mu?

1 CEVAP

aycylmz

Aynı durumu yaşayan olursa yardımcı olması adına yazıyorum. İç parazit sebebiyle olabilir dedi veteriner, sancısı vardı herhalde. iç parazit hapı verdi. Birkaç gün gözlemleyin dedi devam ederse götürücem tekrar.