Kedimde Çapaklı Göz Akıntısı

lludwteine

kedimin iki gözünden de akıntı geldi bugün, ilk kez görüyorum. iltihap mı çapak mı pek anlayamadım ama çok tehlikeli mi, ne yapmam gerek? veterinerine yazdım ancak henüz dönüş alamadım

3 CEVAP

zey940

Bir şey yok gözü akmış çapak olmuş. Tozdan falan olabilir önemli olan düzenli olmaması, çok olmaması.

LinaSutlac

merhaba birkaç gün gözlemleyin akması durursa bir şey yapmanıza gerek yok ama devam ediyorsa tobradex göz damlası kullanabilirsiniz

lludwteine

çok sağ olun