Kedimin Alt Dudağında Minik Şişlik Ve Kızarıklık

Arkadaşlar kedimin alt dudağının kenarında önce pembelikle başlayıp sonra sivilce gibi minik şişlik ve kızarıkla devam eden bir durum var doktor antibiyotik krem verdi ve bir hastalıktan şüphelendiğini söyledi adı Eosinophilic granulom.krem iyi gelmezse kortizon hap tedavisi dedi bunu daha önce yaşayan varsa nasıl bir yöntem uyguladı yardımcı olabilecek var mi

16 CEVAP

Düzeldi suan sorun kalmadı kantaron ve Dr animal cok iyi geldi.ayrıca doktorun verdiği krem fucicort şişmesine neden oldu iyiki buraya yazmışım ne diyebilirim ki deneme tahtası gibi hiçbir test yapmadan kafasına göre ilaç yazan doktorlardan bıktık