Bioline Köpek Deodorantı ??!

guineapigela

alacağım ama köpeğimincildine zarar verirmi merak ettim bioline markasını severek kullanıyorum her ürününü ama bilemedim deodorant hakkında kullananlar cevap yazarlarsa sevinirim Teşekkürler

2 CEVAP

FulyaC

Benimde 3 aylık yavrum var.Deodorant kimyasal olduğu için yerine aktarlarda satılan bitkisel yağlar ve esanslar ver ben ondan kullanıyorum. Elime bi iki damla damlatıp yayıyorum ensesine falan. Elimdeki koku gitsede yavrum geçtiği yerde hoş bi koku yayıyo. Çok güzel kokuyo hem tamamen bitkisel olduğu için endişemde yok. Kokusu gittikçe 2.3 günde bir yenileyebilirsiniz

guineapigela

yavru köpek için