Kedim Tüylerine Sanırım Çişini Bulaştırıyor

Kedim çişini yaptıktan sonra tüylerine bulaştırıyor. Yani çişi olduğunu düşünüyorum çünkü çişini yapıp tuvaletten çıktığında baktığımda görüyorum. Dün sabahta aynısını yaşadık ama gün içerisinde bir daha olmadı. Faka bu sabah yine yaşadık.Aynı şey başına gelen var mıdır önemli bir durum mudur sormak istedim.

6 CEVAP

Emirrckr

Pek çişe benzetemedim nedense,
İshal olmuş olabilir mi?Veya küçük bir ihtimal irin gibi de duruyor.
Çiş bu kadar katımsı olmaması lazım.

Yok yani ishal değil eminim. Çişini yaptığı zaman katımsı gibi duranlar acaba gördükleriniz kum olabilir mi kumu yapılıyor çünkü tüylerine ıslaklıkla birlikte

zey940

Acil veterinere götürün veterinerlik bir şey bu. Hayvanlarda tecrübem yok ama yatalak bir yakınım var. Koyu kıvamlı beyaz sıvı gelmişti sondasından iltihap atıyor dedi doktorlar. Sizinki de öyle bir şey muhtemelen. Veterinerin görmesi lazım.

Emirrckr

Evet evet belki o katı görünen şeyler kumdur ama idrar renginin böyle olmaması lazım.
İshal de değilse iltihap yani irin akıyor olabilir,bencede bir hekim görmeli.

Emirrckr

Kötü bir koku var mı peki bu gelen sıvıda?

Yok hayır kötü bir koku almadım