Kedim Aşırı Tüy Döküyor.

BunyaMito

Merhabalar kedim 6.5 aylık 3.7kg british shorthair. sorunumuz ise aşırı tüy dökmesi. royal canin kullanıyordum proplana geçtim ancak hala devam ediyor yani mamadan kaynaklı olmadığını kesin anladık. mevsimsel diyen var büyüdüğü için diyen var kafam baya bi karıştı bu konuda. eğer bunlardan dolayı döküyorsa bu sorunu en aza indirmemin bi yolu var mı? ilaç, damla, malt vb.

2 CEVAP

Okan3439

Tüy dökümü bu ara normal bizimkide çok döküyor çok sık mama değiştirmekte kediyi strese sokuyor oda bi etmen orijen six fish bu konuda çok başarılı ama çok pahalı 2. Olarak virbac tavsiye ederim

aycylmz

proplan ve royal canin bizde de tüy dökülmesini arttırdı, ikisi de iyi gelmedi kedime. Şu an hills kullanıyoruz tüy dökülmesi büyük ölçüde azaldı.