Köpeğim Öğününü Yerken Havlıyor

ozlemnur_k

Merhaba benim iki goldenım var biri dişi biri erkek. Normalde çok iyi anlaşırlar beraber oyun oynarız bir kere bile kavga ettiklerini görmedim. Ama nedense her yemek yiyecekleri zaman dişi olan diğerine havlıyor, uyardığımda bile beni dinlemeyip havlamaya devam ediyor. Havladığı için yemek süresi de uzuyor ve bu böyle bir döngüye giriyor. Bunun sebebi nedir? Nasıl bir çözüm üretebilirim? (Erkek olan karşılık vermiyor hatta yemek yedikleri zaman erken bitirince onun tarafına bile bakmıyor)

2 CEVAP

Köpeğimi sahiplenirken ilk uyarı bu konudan gelmişti daha bebek iken mamasını yediği sırada sırtını sıvazlamamı söylediler alışması ileride havlamaması için. Ama köpekleriniz büyük ise mamalarını ayrı yerde vermenizi öneririm başka düşüncem yok

muratt_dgn

çok iyi de anlaşsalar hayvanlar da böyle şeylerle karşılaşabilirsiniz yemek yerken o yüzden ayrı yerler de verin mamalarını