Kedimin Sırtında Çıkan Yara

SaBaSa

Kedimin traşından sonra foroğraftaki yarayı fark ettik ( cinsi: british) başına daha önce gelen varm

2 CEVAP

IIREMMM

lütfen ama lütfen önemli bir sağlık sorunu olmadıkça sırf tüyleri çok dökülüyor diye kedileri tıraş ettirmeyin, deri sorunları ( mantar gibi) yaşayabiliyorlar,ek olarak stres kaynaklı bağışıklık düşüklüğü yaşayıp psikolojik olarak da etkilenebiliyorlar, görselde de sanki mantar olabilir gibi geldi bana ama hekime danışın bir an önce , eğer mantar ise ona göre hızlıca bir tedaviye başlar.

mantara benzemiyor muhtemelen aşıdan oldu.
en son ne zaman aşı yaptırdınız?