Sahte Fotoğraflar!!??

guineapigela

bazı kullanıcılar yarışmaya sahte fotoğraflar ile katılıyor sahte dediğim de internetten tatlı bir petin fotoğrafını bulup yüklüyorlar ve geçenlerde bu sekilde sahte bi foto yükleyip yarışmayı kazanan biri vardı hatta birileri buna nası DUR demeliyiz insanların hakkını yiyorlar böyle durum gördüğünüzde şikayet etmeliyiz fotoyu bir sekilde sizin bu durum hakkında düsünceleriniz nedir ?? öğrenmek istedim :)

3 CEVAP

Mariana

Belli bir süre sonra o yarışmayı görmezden geliyorsun be kadar çok konu başlığı açıldı bu konuda ama çözüm yok zaten bu başlıkta bir saate kalmaz silinir :)

guineapigela

petlebinin de bunları kontrol edip odul vermesini istiorum ..??

Mariana

Ve*