Sarı Kusmak

kedim 1 gün arayla 2 kere sarı kustu geçtiğimiz 6 ay içinde de yaklaşık bi 8 kere kusmustur hafif bi ishali var neden acaba

2 CEVAP

KedimMayis

Aşılarını düzenli yaptiriyor musunuz? Benim kedim de her ay mutlaka 1 kere kusar ama benim ki danaligindan kusuyor cok fazla yiyor oldugu gibi mamasini cikariyor, yemesiyle kusmasi bir oluyor. Gecen yillarda bir kere sarı kustu ishali yoktu ama veteriner hekimi bir ilac yapmisti. Goturmeniz de fayda var bence.

cerencetinc

Çeşme suyu içiyorsa olabilir. Hareketliliğinde falan bir sorun yoksa korkulacak bir durum olduğunu düşünmüyorum ama veteriner hekim en doğru teşhisi koyacaktır :)