N&D Tahılsız Kuzu Etli Bal Kabaklı Yavru Köpek Maması Yerine Yetişkin Maması

FulyaC

Arkadaşlar N&D Tahılsız kuzu etli bal kabaklı yavru köpek maması yerine yetişkin maması sipariş etmişim. Bakmadan açtım paketi. 12 kiloluk bi paket. 3 aylık yavrum. Taneleri büyük olunca farkettim.yedi ama bi sorun olurmu yeniden mama almammı gerekiyor.Besin değerleri şöyle

1 CEVAP

FulyaC

Arkadaşlar N&D Tahılsız kuzu etli bal kabaklı yavru köpek maması yerine yetişkin maması sipariş etmişim. Bakmadan açtım paketi. 12 kiloluk bi paket. 3 aylık yavrum. Yedi bi sorun olurmu yeniden mama almam Besin değerleri şöyle Yavru için olanı Mamanın Bileşimi: Bileşim: Taze kemiksiz kuzu (% 24), suyu alınmış kuzu eti (% 24), bezelye nişastası (% 20), tavuk yağı, balık proteini hidrolisatı, kurutulmuş balkabağı (% 5), taze ringa, kurutulmuş ringa, kurutulmuş bütün yumurta, balık yağı, bitkisel bezelye lifi, kurutulmuş havuç, kurutulmuş yonca unu, inülin, frukto-oligosakkaritler, mannanooligosakaridler, toz halinde yaban mersini (% 0.5), ıspanak, toz, psilyum (% 0.3), suyu alınmış elma, üzümü tozu, kurutulmuş tatlı portakal, nar tozu, sodyum klorür, kurutulmuş bira mayası, zerdeçal kökü (% 0.2), glukozamin, kondroitin sülfat, kadife çiçeği ekstresi çiçeği (lutein kaynağı). Analitik Bileşenler: Ham protein 35.00%; Ham sıvı ve katı yağlar 20.00%; Ham lif% 1.90; Ham kül% 8.10; Kalsiyum 1.30%; Fosfor 0.90%; Omega-6% 03:40; Omega-3 0.90%; 12:50 DHA%; EPA 0:% 30; Glukosamin 1400mg / kg; 1100mg kondroitin / kg. Kalori: / 4440kcal kg - 18.6MJ / kg. Yetişkin Mamanın Bileşimi:Taze kemiksiz kuzu (% 22), suyu alınmış kuzu eti (% 20), bezelye nişastası (% 20), hayvansal yağ, susuz balkabağı (% 5) ile yıkandı, kurutuldu bütün yumurta, taze ringa, kurutulmuş ringa, balık yağı , sebze bezelye lifi, kurutulmuş havuç, kurutulmuş yonca unu, inulin, fructooligosaccharides, mannanooligosakaridler, kızılcık tozu (% 0.5), kurutulmuş elma, nar tozu, kurutulmuş tatlı portakal, ıspanak tozu, Psyllium (% 0.3) , frenk üzümü tozu, sodyum klorür, kurutulmuş bira mayası, zerdeçal kökü (% 0.2), glukozamin, kondroitin sülfat, kadife çiçeği özü (lutein kaynağı). Analitik Bileşenler:Ham protein 28,00%; Ham sıvı ve katı yağlar 18.00%;Ham lif% 2,90; 8.60%ham kül; Kalsiyum1: 40%;Fosfor1,10%;Omega-6% 30.3; Omega-3 0.90%;12:50DHA%; EPA 0:% 30; Glukozamin 1200mg/kg;Kondroitin 900mg / kg. Kalori: 4250kcal