Kitekat Yaş Mama ''Bim''

rojbunsoylu

Bimde satılan kitekat 100 grm kedi yaş maması nasıl ev kedisi (british) verilir mi bilgisi olan var mı

3 CEVAP

Emirrckr

Buna benzer market yaş mamalarını pek tavsiye etmem.
Çünkü içeriklerinde et neredeyse hiç yok zaten içeriği okuduğunuzda da anlıyorsunuz veya hayvansal türevler gibi belirsiz bir ibare yer alıyor.
Geneli tuzlu,şekerli,tatlandırıcılı,kıvam arttırıcılı mamalar.
Kısacası kedinize faydası yok hatta uzun vade de sürekli verirseniz zararı dahi olur.
Bunlar yerine daha üst segment,temiz yaş mamalar öneririm.
Birkaç tane öneri bırakıyorum;özellikle Schesir başta olmak üzere,Acana,Gimcat,Nutri Feline,N&D,me-o,Animonda Carny Ocean serisi..
Eğer haftada bir kez falan vermeyi planlıyorsanız hiç düşünmeden Schesir alın.
Biraz pahalı fakat gerçekten paketi açtığınız an içeriğin ne kadar temiz olduğunu görüyorsunuz.
Haftada bir-iki kez vermeniz de zaten bütçe anlamında çok yormayacaktır.

KimJeongguk

Schesir marka yaş mamadan şaşmayın kediniz için. Marketten aldığınız hiçbir mamayı evdeki kedinize vermenizi tavsiye etmem içerikleri çok kötü özellikle bu kitekat mama çok çok çok berbat.

KedicikUzum

Hayır lütfen sakın vermeyin kedinize burada uzun uzun konuşmak yerine, sadece içeriğini okuyun ne demek istediğimi anlarsınız diyorum. Bunu vereceğinize hiç yaş mama yemesin daha iyi maalesef faydadan çok zararı var.