Kedişler Evden Çıkmak İstiyorlar

Lokumhn

iki tane tatlış kedim var, 3 aylık ikisi de..

aralarında bir problem yok ancak, evden dışarı çıkabilmek istiyorlar sanırım. ne zaman kapının oraya gitsem, ayakkabılarımı giydiğimi görseler, özellikle dişi olan anında kapının yanında bitiyor, kapı 1 cm açılsa, çıkmak için kendini paralıyor.

evden çıkabilmemiz olay oldu. kediler apartmana çıkmadan evden çıkabilme tüyoları verseniz :)

bir de bu durum, 1 yaşına falan geldiklerinde biraz durulur mu?

şimdiden teşekkürler

5 CEVAP

Butterfly88

Şöyle bir sey var eger kısır degillerse kızgınlıga girerler ve ciftlesmek icin evde kacmak isterler. Isterseniz bir tasmayla fln dolastirabilirsiniz.

Butterfly88

Şöyle bir sey var eger kısır degillerse kızgınlıga girerler ve ciftlesmek icin evde kacmak isterler. Isterseniz bir tasmayla fln dolastirabilirsiniz.

Butterfly88

Şöyle bir sey var eger kısır degillerse kızgınlıga girerler ve ciftlesmek icin evde kacmak isterler. Isterseniz bir tasmayla fln dolastirabilirsiniz.

zey940

1.5 yaş kısır kedim var pek azaldığını görmedim, kapıya gelmeden koşarak çıkmaya çalışıyoruz ya da dikkatini dağıtıyoruz. Çok heveslenmeyin isteği azalır diye hayal kırıklığı yaşarsınız 😄 Bizimki ev sessizse komşuların girip çıkmasına bile dikkat kesiliyor, kapı açılacak sanıyor varın gerisini siz düşünün.

aycylmz

Zaten dışarı isteyen bir kediyi dışarıya alıştırmak mantıklı gelmiyor bana. Daha çok isteyecek bu sefer kapının önünden alamayacaksınız, sürekli miyavlayacaklar. Dışarıya çıkarınca hastalık riski de var.