Kedim Şüşko Mu?

Pamres

Merhabalar arkadaşlar, 6 aylık erkek british shorthair kedim var. Hill's kitten tuna (ton) balıklı mama ile besliyorum. Az önce evdeki dijital bakkal terazisi ile tarttım. Terazi büyük ölçüde doğru, test ettim ağırlığını bildiğim şeyler ile. 3.392kg çıktı kedi 😂 sizce kedim şüşko mu? 😂 en son Haziran ayında veteriner hekimi 1.900kg olduğunu söylemişti ve ondan sonra ilk defa tarttım. Kedinin görünüşü gayet fit alında 😅 ben 2kg falandır diyordum

3 CEVAP

zey940

Yani 3 ay geçmiş alınabilir bir kilo bence 😄 yavru kedinin şişmanı olmaz yesin yavrucak oynayarak çıkarır acısını :) Benim erkek kedim kısırlaştıktan sonra kilo vermişti öyle kısırlaşınca kilo alır diye korkmanıza da gerek yok her kedinin bünyesi farklı.

Pamres

zey940, bence de öyle hocam 😅 zaten pek sorun etmiyorum dayıyorum mamayı önüne yiyor kerata 😅

Minminik

Benim tekir 6 aylikken 2.5 3 kiloydu boyuda uzun bir kedi, yapili olmasina gore degisir kilosu eger gobekleri ustten bakinca içe göçükse normaldir