Kedide Mantar Sureci

kirke

merhabalarr, kedim yaklasik 3 haftadir mantar gecen hafta mantar asisi olduk ama diger veteriner bidahaki mantar asisini olmamiza gerek olmadigini soyledi onun yerine hap verdi 3 gundur o hapi kullaniyoruz, mantarlari yavas yavas beyazliyip kabuk oluyor bu iyilesiyor anlamina mi geliyor acaba? iyilesirken nasil olmasi gerek

1 CEVAP

Butterfly88

Veterineriniz ikinci aşıya gerek olmadigini soylediyse oyledir ya. Benim kedimin yaralarinin tamamen iyilesmesi 1 ayi bulmustu. Ilk kabuk kabuk döküldü sonra yeniden tuylenme başladı. Yattığı yerleri fln temiz tutmaya dikkat edin yeter yavas yavas iyilesir.