Kısır Kedi Maması Önerisi

Merhabalar Scottish Fold cinsi kedim var. Nd Düşük Tahıllı Somonlu Kısırlaştırılmış kedi maması kullanıyordum. Tüy dökümü inanılmaz arttı farklı bir mamaya geçmeyi düşünüyorum bir kaç mama araştırdım fakat taurin eksik ek takviye gerekiyor felan diyordu. Kedim yaş mama yemiyor sadece hüptrik gibi olan ödül mamalarından yiyor. Mama önere bilirseniz çok sevinirim teşekkür ederim şimdiden.

4 CEVAP

Ayben12

Proplan kullanıp da memnun olmayan çok az kişi var. Ben de ara ara kullanıyorum kaliteli mamaları 5-6 ayda bir dönüşümlü kullanabilirsiniz. Proplan güzel fakat sürekli kullanmanızı tavisye etmem. Sanabelle, brit çare bakabilirsiniz
Her mama her kediye her zaman iyi gelmiyor. Bizim tavsiye ettiklerimiz bazen sizin kedinizin bünyesine iyi gelmeyebilir. Aşırı tüy dökümü oluyorsa farklı sebepler de olabilir. Muayene olmasında yarar olduğunu düşünüyorum:)

Coconutbey

Hills Tuna balıklı güzel benim kedim çok seviyor

Palyaco

Scotish kediler çok seçici oluyor bizimkide yasmama yemez sadece çorba kedi corbasi ve sıvı puding kuru mamada exclusion tavuklu ve birde şu lavital somonlu ya bayılıyor çok şaşırtıcı bir şekilde lavital somonlu ya bayiliyor

Minminik

Hills tahil yuvasi kullaniyorum kedim yiyornama içim aciyor
Bnm betim tuy dokulmesi icin somonlu mama onerdi birde suan mevsimsel tuy dokumu cok artti