Kedi Üşürse Ne Yapmalıyız

Coconutbey

Havalar sabah serin oluyor artık bazen de esiyor kedim evde üşümez ama bazen kulağı burnu soğuk oluyor ne yapmalıyız üşümemesi için?

1 CEVAP

SaraNurb

Çadır şeklindeki kedi yatağı alıp içine peluş battaniye örtebilirsiniz ben o şekilde yapıyorum. Peluşu da yumuşak olduğu için çok seviyorlar ve hemen üstüne yatıyorlar. Ya da yatmayı en çok sevdiği yere bu peluş kedi battaniyelerinden alıp koyabilirsiniz. Bir de kendinden ısıtmalı kedi köpek pedleri varmış dilerseniz onu araştırıp bakabilirsiniz. Ev ortamında çok üşüyeceğini düşünmüyorum evin sıcaklığı ortalamadaysa eğer. Ama ben de aynı tedirginliği yaşıyorum acaba üşüyor mu diye. Şuanlık çözümü peluş battaniyeler ve yataklarda buldum. Kendi uyguladığım şeyi tavsiye edebilirim size de. Eğer başka yöntemler de bulursam buradan paylaşırım sizinle tekrardan.