Bu Duruşu Normal Mi?

Coconutbey

Soru cevapları okurken birisi bu şekilde yatması normal değil gibi bir şey söylemiş. Sizce böyle uyumasında bir sıkıntı var mı? Üşüyor olabilir mi

7 CEVAP

zey940

Benim yazdığımı diyorsunuz sanırım :) aynısı değil fotoğraf da eklemiştim. Kediniz yatmış uyuyor bunda bir şey yok. Rahatsız edici oturur gibi bir pozisyonda gözlerini kapatıp uyuyor gibi dinlenmesinden bahsediyorum. O şekilde uyusa bile bir anlam ifade etmez başka hastalık belirtileri lazım. Bence kedinizi bu kadar inceleyip endişelenmeyin, keyfi yerinde gözüküyor. Üşüyor olsaydı da eminim sizden benden daha iyi ısınacak yer bulurdu çok zekiler çünkü 🌸

Coconutbey

Teşekkür ederim bazen pimpirik yapıyorum malesef içimi rahatlattınız sağolun🙏

bayikbocuk

Kediler kıvrılıp yatmayı severler. Soruya eklediğiniz fotoğrafı soruyorsanız gayet normal bir şekilde kıvrılmış uyuyor. Kıvrılıp büzüştü diye üşümüş zannetmeyin.

KedicikUzum

Hayır tabii ki de, benimki yazın sıcağında bile böyle uyuyabiliyor, içiniz rahat olsun ❤️

Mis gibi uyumuş bebiş

Balimlilac

Ennn sevdiğim uyuma şekillerinden birisi bu. Maşallah kediniz çok ama çok tatlı.

Renklipati

Normal uyuma şekli benim kızım da çoğu zaman böyle kıvrılıp uyuyor içiniz rahat olsun