Kedim Hasta Mı?

merhaba arkadaşlar 2 aylık yavru bir kedim var çok iyi anlaşırken aniden oynamamaya oturduğu yerden kalkmamaya patileriyle bizi itmeye başladı 2 gündür oluyor bu arada yemek yiyor ama eskiye göre az küs gibi sanki ne yapacağımızı bilemedik lütfen yardım edin

1 CEVAP

catloverfat

Benim kedim de benden uzaklasip kendini sevdirmeyince baya moralim bozuluyor ama bi süre dokunmadan sadece yakininda olup ona tatli bi ses tonuyla konusun ilginizin onda oldugunu gösterin ödül krakerlerinden verin önüne koyun ama yemesi icin israr etmeyin bi süre sonra kendisi sıkılıp size yanasacaktir diye dusunuyorum tuy cubuguyla oynamayi da deneyebilirsiniz kesinlikle tepki verecektir