Kedimin Bağışıklığını Nasıl Yükseltirim?

gizmssahinn

Yaklaşık 1,5 yaşındaki kedimiz 2,3gündür yemek yemeye başladı 4 ay önce de benzer belirtiler gösterdiği için veterinere götürmüştük ve üşüttüğünü bu yüzden bağışıklığının düştüğünü söylemişti 3 doz antibiyotikten sonra iyileşmişti fakat yine benzer olarak yemek yemeyi bırakınca veterinere götürdük ateşi yoktu muayenesinde de herhangi bir sorun görmedi kanına bakıldı ve bağışıklığının düştüğünü söyledi Lysine kullanmamız gerektiğini söyledi. İki gün daha veterinerde antibiyotik iğneleri için götüreceğiz ama bağışıklığının devamlı düşmesi bizi korkutuyor daha önce bu durumu yaşayan var mı veya bağışıklığı güçlendirmek için başka ne kullanabiliriz ?

1 CEVAP

Ayben12

Kaliteli mama, bol su, daha az stres. Stres büyük ölçüde etkiliyor. Ve bağırsak sağlığına bir tık daha önem verin. Hekime danışarak hassas mama kullanabilirsiniz. Hekiminizin dediği gibi lysine de faydalı gelebilir. Kliniklerden veya hekimin tavsiye ettiği bir markadan alabilirsiniz. Yahut bağışıklık güçlendiriciler. Fakat bağışıklık düşmesin diye fazladan Multi vitamin vermeyin. Gereksiz vitamin kullanımı vitamin zehirlenmesine yol açabiliyor. Benim de kedilerimin de viral hastalığı olduğu için bunları tavsiye edebilirim:) unutmadan. Eğer kediniz sık sık bağışıklık sorunu yasiyorsa viral hastalık testi yapabilirsiniz. Genelde kan tahlilinde anlaşılmıyor