Kedim Kusuyor

Linaymin

Merhaba arkadaşlar kedim 2 3 gündür beyaz köpük şeklinde kusuyor. Ve kakasını tuvaletin dışına yapıyor. Ne önerirsiniz veya başına böyle birsey gelen oldu mu?

4 CEVAP

Balimlilac

Veterinere gitmenizi öneririm.

Merhaba,

Öncelikle çok geçmiş olsun ve umarım kısa sürede düzelir.

Aynı sorunu geçen yıl yaşamıştım ve köpük şeklinde kusması genelde yediği yabancı bir şeyden veya çok hızlı yemesinden kaynaklı olabiliyor. Bence kuru mamasını bir süre kaldırın ve çok çok az verip kusacak mı diye gözlemleyin. Eğer yine kusarsa lütfen veterinere götürün. Dışkısını da dışarı yapma sebebi; bir sorun yaşadığı için size haber vermesinden kaynaklanıyor.

Linaymin

Arkadaşlar şuan veterinere gidiyorum. Sadece yanlış şeyler yapılmasından dolayı buraya yazdım hani önceden bilgim olsun diye tesekkurler

Hayrus24

Veterinere gidebilirsiniz köpük işi kötü birşey