Tırnak İzi Olan Kıyafetler

Merhaba,
Biraz farklı bir soruyla geldim size. Benim kedim kucak delisi, kucağımdan asla inmiyor, üstüme atlamaya çalışıyor. Tırnaklarını hep bana kenetliyor. E haliyle, doğru düzgün kıyafetim kalmadı diyebilirim. Tüm tişörtlerim ya yırtık ya da tırnak izi oluyor. Siz de böyle bir durum yaşıyor musunuz, yaşıyorsanız buna bir çözüm yolunuz var mıdır?

1 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Ben genelde gurur duyuyorum, şeref duyuyorum o izlerle. :) Kediniz tırnakları kesilirken çok sorun çıkarmıyorsa tırnaklarını haftada bir kez keserek en azından çok batıramamasını sağlayabilirsiniz. Başka da yapabileceğiniz bir şey yok gibi. Kucak delisi kedi sahibi olmak büyük bir ayrıcalık, iyi yönünden bakmalısınız. :)

Bol patili günler dilerim. :)