8 Aylık Kedim Kumunu Yiyor Vazgeçiremiyorum

Duygukayra

merhaba 2 tane tekir kızlarım var 1 tanesi 11 aylık 1 tanesi 8 aylık küçük olanım kum yemeye başladı patates kumu da yalıyor
böyle bi problem yoktu ben küçüğümü 1 ay önce yıkadım yıkandıktan sonra 2 gün hbsey yiyip içmedi sonra yemeye başladı ama kumda yemeye başladı kendi kumunu veterinerlere götürdüm tahlil yapmadılar ama davranışsal diyorlar kumuna acı sos kolonya döktük hatta karbonlu kum kullanırken sırf yemesin diye lavanta kokulu da aldım ama yok vazgeçmiyor vet tepki göster dedi gösteriyorum kaçıyor sonra gelip bu sefer kum kabına girip yiyor büyük kedimden de korkmaya başladı komple huy değiştirdi vitaminsizlik diyemiyorum vitaminde kullanıyor böyle bişey yaşayan varmı

1 CEVAP

Minminik

merhaba aramada aynı sorudan çok cevaplanmışlar var hepsine tek tek bakınız.
https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap?q=kum%20yeme