Kedim Öldü

Bi kaç gün önce yazmıştım kızım hasta diye onu aniden kaybettik cuma günü hala alışamadım yokluğuna sürekli aglıyorum...Aldığımızda 1-2 günlüktü çocuklar elinde oyuncak etmişlerdi onlardan aldık evimize getirdik sıcak su torbaladık koydum süt tozu manasını aldık ama o kadar korumamıza rağmen önce patilerinde mantar oldu cuma sabahta sağ gözünü açamıyordu damla merhem aldık 2 defa veterinere götürdük yinede kızımı kurtaramadık nerde hata yaptık diyoruz evimiz bomboş kaldı 20 gün bizimle kaldı ama şu an onsuz herşey boş ve anlamsız bu fotoğrafı yüklememin sebebıde 20 günlük kedimin gelişimi normal miydi sizde nasıl aniden kaybettik aklım almıyor cunku çok özledim kızımı

16 CEVAP

serot10in

Artık evinizde melek olarak yanınıza olacak başınız sağolsun kaybetmeyen anlayamaz. Benimde henüz 1 aylık yavrumu köpek boğmuştu o gece ağlamaktan gözlerim şişti ve sonra daha da çok sevgi oldu içimde bu kez 2 kedi sahiplendim ve kendimden de iyi bakıyorum onlara dikkat ediyorum tavsiyem onun yerini dolduramaz ama size onun sevgisini verebilecek bir başka yavru sahiplenmeniz.. Onun hüznü hep kalır içinizde ama elinizden geleni yapmışsınız şimdi bir başka yavru sahiplenip hem onun için ömürlük bir yuva olup hemde içinizdeki sevgiyi ona verebilirsiniz. Tekrar başınız sağolsun.

Zynpkck

Ecel bu sizi çok çok iyi anlıyorum bende bes ay baktığım oğlumu köpekler boğup öldürmüş halde kapıda bulmuştum size tavsiyem yeni kedi sahiplenmeniz bu sefer daha büyük olsun acısını hafifletir kediler çok huzur veren canlılar inanınki sizi o kadar iyi anlıyorumki :(

Simbat

Geçmiş olsun çok üzüldüm :( Bende bakmıştım 1 haftalık kediydi ölümlerinin sebebi genelde beslenirken ciğerlerine süt kaçmasıdır. Bizim ki öyle ölmüştü nefes alışı zorlaşıyor ve sonra da duruyor minnacık kalbi :(

başınız sağolsun :(((

catloverfat

Basiniz sagolsun

eccakir

Başınız sağolsun. Kendinizi suçlamayın lütfen onu kurtarmışsınız en iyi şekilde bakmışsınız çok fazla küçük oldugu icin siz bulana kadar hırpalanması yetmiştir. Anne sütü kedilerde de çok önemli sağlıklı bir kedi olması, bağışıklığının gelişmesi için kedilerin 2 ay anne sütü ile beslenmesi gerekiyor. Arkadaşların dediği gibi yeni bir kedi sahiplenebilirsiniz eminim acınızı hafifletecektir.

Selma_

GECMİS OLSUN :( Pisicikte cok tatlıymıs :(

SudeBulut15

Başınız sağolsun:( belki kedi bakmadım ama sokaktan alıp birsürü canlı kurtarmaya çalışıyorum:( bir kaç saat olsa bile o kadar çok bağlanıyorsunuz ki... ama sonra ya kanser çıkıyor ya da virüs oluyor. İnan’ın çok zor. O sizin yanınızda sadece kendini göstermiyor. Tekrar başınız sağ olsun:(

guineapigela

başınız saolsun sizi çok iyi anlıyorum benimde kedim ölmüştü aynı sizinki gibiydi çook üzüldüm :( yeni bir kedi sahiplenin diyeceğim ama hiçbir kedi onun yerine tutamayacak sizde oyle hissedersiniz biliyorum ........ keşke tüm hayvanlarımız,hayvanlar ölümsüz olsada bukadar zülmemize özlemememzi gerek kalmasa ama ecel bu maalesef tekrardan başın saolsun

Teşekkür ederim bizim ilkti belkide son çok düşündük bi daha sahiplendiğimiz kedimize bişey olursa yine toparlanmayız diye sahiplenmekten şimdilik vazgeçtik bugun 4.gün kızım olmadan geçen zaman Allah’ın emanetiydi elimizden geleni yaptığımıza inanıyoruz yaşasaydı en güzel şekilde yaşatacaktık ama olmadı bilmezdik Böyle bi bag olacağını aramızda kokusunu çok özlüyoruz biliyorum melek oldu benim kızım ama dilerim ki bu acıyı en kısa zamanda atlatırız

Hiç kedi beslememiştik çanta almıştık kızıma kullanmadım Bİle o öldükten sonra geldi çantası...Ona ait anılarla yasaması çok Zor tırtılıma benzer iki tane kedi buldum ama sahiplenme konusunda endişemiz var cunku biz kaybettikten sonra kendimizi çok yıprattık hala ağlıyoruz onu çok özledik herşeyine dikkat ettim en iyisini kullandık yinede kurtaramadık...Anne sütü içmediği için bağışıklığı düşük olurmus dediler acaba öyle mi?Sürekli sorular var aklımda neden kurtaramadık diye mantar Ne lanet şeymiş

xCat

Başınız saolsun. Allah kimseye yaşatmasın bu acıyı. Size tavsiyem, Mart ayından çıkalı 1 ay oldu ama yinede yeni doğuran anne kediler var. Sokak sokak gezip yeni bir yavru kedi aramanızı veya sahiplenmenizi tavsiye ederim. Ömürlük yuva arayan elbet bir kedicik vardır.

Canım benim. Minik melek. Cennete uçtu

Başınız sağolsun... :(( Bende bunu yaşadım. Çok ağır bir duygu... Sokak kedisi olsa bile ona çok bağlamıştım.. O da beni her gördüğünde miyavlardı.. Ayağımın ucuna gelir, kafasını kaldırıp miyavlardı... Ama araba çarptı...... ;((((( Çok özledim onu...

DEMET92

başınız sağolsun. çok üzüldüm gerçekten.