Kedi Neden Gaz Çıkarır

Karamsisli

4 aylık erkek kedi gaz çıkarıyor baya kokuyor neden olur diğer iki kedimde hiç böyle bir şey olmamıştı yavru mamam olmadığı için birkaç gün yetişkin mama ve yaş mama verdim bundan kaynaklı olabilir mi

8 CEVAP

Karamsisli

Yapmışsınız ama

Pamres

Benim kedim eve ilk geldiği zamanlarda çıkardı bir de bir kaç ay sonra. Yani 4-5 aydır iki kez oldu. Ondan sonra da bir problem olmadı. Yani demem o ki çok sık degilse bir problem olacağını sanmam.

Minipettan

Fazla kötü kokuyorsa ishal olabilir

tengrist

Memeli bir canlının sindirim sisteminde biriken havayı dışarı atması çok enteresan bir durummuş gerçekten. neden yapıyor acaba böyle bir şey merak ettim ben de şimdi

mamadan kaynaklı olabilir. benim kedim mesela tavuklu mamadan balıklı mamaya geçerken aşırı gaz çıkarmaya başlamıştı. 1-2 ay sonra mamaya alışınca artık yapmamaya başladı mesela.

Karamsisli

Araştır o zaman merak ettiysen Tengrist 👍

Lorelei94

Benim kedimin ic paraziti varken yapiyodu bunu tedavi olunca gecti

tengrist

Sen de araştırabilirdin Karamsisli 👍