Kedimin Burnunun Üstünde Bir Şey Çıktı

Cherryvi

Merhaba, kedimin burnunun üstü yara gibi duruyor kabuklu gibi. Kaşımıyor. Bir günde böyle oldu. Ne olmuş olabilir yardımcı olabilecek var mı? Fotoğraf ekledim.

3 CEVAP

somnium

mantar olmuş gibi. :( veteriner hekime götürmeniz gerek. ama lütfen aşı yaptırmayın, tek orasında varsa diğer yerlere bulaşmadan krem tedavisine başlayın.

Cherryvi

Veterinere bugün götürdüm, mantar için test yapacaklarını söylediler ama büyük ihtimalle mantar değil dediler zaten hiç kaşımıyor. Neden olduğunu anlayamadık, sonuçları bekliyoruz. Aşı neden yaptırmayalım detay verebilir misiniz? Teşekkür ederim

Cherryvi

Bir de veteriner sonuçlar için10 gün sonra çıkacak dedi. Ya yüzüne yayılırsa diye çok korkuyorum evde ben ne yapabilirim lütfen yardımcı olursanız sevinirim