Yavru Pitbull Sahiplenmek İstiyorum. Lütfen İrtibata Geçin (Ücretsiz)

kocamusa07

SAHIPLENMEK ISTIYORUM
Daha önce pitbull köpeğim vardı. Sizlere ömür 10 yıldır benimle yaşadı. Tüm eğitime ve besletme becerilerine sahibim. Asla saldırgan olmayacak şekilde eğitmeye de. Yeniden sahiplenmek istiyorum. Bana yardımcı olacak hayvansever dostlarıma sesleniyorum.

1 CEVAP

Nevin24123123

Merhabalar Pitbull istediğinizi biliyorum ama bizim elimizde tuxedo cinsi Bir kedi var Bir hafta içinde sokağa bırakmak zorunda kalacağız annesini kaybetmiş bizim yavrumuz onu emzirdi ve şu an çok sağlıklı bir durumda Ama binada kaldığı için binada Kiler çok rahatsız 4 kardeşi sahiplenildi bir tanesi büyüdüğü için bina boşluğuna düşüp öldü daha 2 aylık sahiplenmek isterseniz her yerde ulaşabilirsiniz 0535 417 23 16