48 Günlük Kedi Çok Zayıf

HaydutveNazli

Arkadaşlar merhaba 10 günde sadece 100 gr aldı. Kuru manaya alıştıramadım ishali için özel mama yemesi lazım ama yemiyor. Islattım yaş mamayla karıştırdım ama yemiyor :( sadece yaş mama gibi guzel seyler yemek istiyor oneriniz var mi

1 CEVAP

Ozgvl

Eğer ishali varsa pirinç iyi gelebilir tavukla pirinci haşlayıp (içine yağ ve tuz koymadan) karıştırıp verebilirsiniz. Çoğu kedi seviyor belki yavru da sever geçmiş olsun.