Kedim Çatıya Kaçtı (Yine)

nilayduru34

kedim yine çatıya kaçtı bu kaçıncı oldu bilmiyorum sürekli çatıya kaçıyo bi süre sonra geri geliyo ama bu sefer gelmedi yukarı çıktım beni gördüğü halde gelmiyo kedi çağırma sesi açtım gelir gibi oldu gitti yaş mama koydum işe yaramıyo ne yapmalıyım binada iki kişi yaşıyoruz komşumuzda biliyo kedinin durumunu ama sabaha kadar aç kalır diye korkuyorum kapıyı kıynaştırdım gelir diye

4 CEVAP

aycylmz

Kaçıncı oldu bilmiyorum diyorsunuz ve hala bir önlem almamışsınız. Neyi bekliyorsunuz tam olarak düşmesini mi?

gulsundusmez

linç yiyyceksiniz kaçınıcı oldu ne demek ya! kısır mı kediniz çatı kuş vs için tam ideal ortam pes yani kediler avcıdır önelemini almak zoundasınız yoksa çatıdan düşmüş ya sakat kalmış bir kediniz olur yada ölmüş bir kediniz sakatlıkta felç kalıp ömür boyu çiş ve kakasını elle yaptırmak sakatlığından bahsediyorum ve binlerce tl veteriner tedevi ameliyat parasıda dahil

Emirrckr

Hakikatten ya bir kez olur anlarım da bu kaçıncı demişsiniz birde.
Niye önlem almadınız madem?

Esrakaya12

Bende de aynısı oldu ilk taşındığımızda üst katın pencerelerini açtım gittiler sineklik aldı pencereler için teras kapısı içinde sineklik yaptım evet dışarda pahalı ama yapacak bir şey yok internet sineklik nasıl yapılır gösteriyorlar babam 40 tl ye halletti