Brit Care Mamadan Kurtulmak İstiyorum

Kokomina

Nd ile başladığımız yolculuğa iki kedi için başedemediğimiz için, brit care sindirim sağlığı olanına geçtik iki yıla yakın oldu, ama yumuşak kaka yaptığı için değiştirmek istiyoruz, beklentim
Bütçeme uygun ( nd tatlı bir hayal oldu)
Sağlıklı sindirim ( dolayısıyla ideal kaka)
Önerileriniz nedir?

6 CEVAP

Cennet29

Sokaktakiler Econature balıklı, enjoy, reflex, micho severek yiyor.

gulsundusmez

prochoice deneyebilirsiniz içeriği iyi benim 4 kedim sevdi 1 kedim sevmedi o yüzden proplana devam

Balimlilac

Sanabelle. Yumuşak kaka sorununa iyi geliyor. Gastrolojik bir durum yoksa.

Kokomina

Çoktan seçmeli olsa başka ne önerirsiniz?

Kokomina

Luis marka içeriğini biliyor musunuz?

Kokomina

Sokak kedileri için de tavsiye iyi olur, Luis yiyorlar mı?