Huskyleri İzmir’de Beslenir Mi

Frtkck

Etrafımızda var bayağı husky köpeklerle yürüyen insanlar sıcak iklim hayvanı olmaması ona ne tür sıkıntılar yaşatır

3 CEVAP

yasement

Bir sikinti yasamiyor gibi gorunuyor benim cevremdekiler

Bir çok köpekle melezleştirildikleri için Eskimo'ların rivayet ettikleri gibi yalnızca soğukta yaşayabilen köpekler değildirler. Eskimo'lar onlarsız yaşayamayacakları için bu efsaneyi yaratmak zorundaydılar.

Reyaura

Antalyada 2 yıl baktim . Sabah erken saatte çıkartmanız ve akşam serinlikte çıkartmanız gerekiyor yazın. Kış fark etmiyor. Genellikle evde klima açık oluyordu . Yazin tüy dökümü çok fazla oluyordu. Tuylerini traş ettirmek zorunda kaliyorduk .