Nolur Yardımcı Olun Fikirlerinize İhtiyacın Var

Emrylmz06

Arkadaşlar merhaba. Kedim 9 yaşında İran kedisi erkek kısır.eve halılara işeme kaka yapma huyu var biz 7 yaşında sahiplendik onu 7 sene bir aile beraber yaşadı hani Hep düzelir diye bekledim ama birde size sormak istedim. Veteriner psikolojik diyor ne kadar sevseniz de 7 sene bir beraberlik var ve bu böyle devam eder gider diyor. Şaşırdık kaldık.Sanırım birazda yaşına bağlı artık. 9 yaşında malum 🥹 mide problemi bitiyor ilacı kesiyorum bağırsak başlıyor. Tekrar dünya kadar vitamin ilaç mama değişimi derken geçti diyorum cilt problemi başlıyor tras ettiriyorum krem şampuan özel tozlar kullanıyorum bu seferde eve işeme kaka yapma başlıyor 😞 inanın ne yapacağımı şaşırdım. Çok seviyoruz ama işeme olayı çok arttı. Siz bir akıl verin istedik artık.

6 CEVAP

Minikaden

sizin gibi hatta 12-13 yaşlarında bir kediyi sokaktan kurtarmışlardı. Onun da çiş yapma konusunda baya problemleri vardı. Ama stres şuruplarıyla çözüme kavuşmuşlardı. Belki biliyorsunuzdur instagram hesabı Patiografya. Kedinin ismide Kaju. Sabitli hikayelerine bakın derim. Kesinlikle her zaman bir yol vardır. Ümitsizliğe kapılmayın

Minikaden

sizin gibi hatta 12-13 yaşlarında bir kediyi sokaktan kurtarmışlardı. Onun da çiş yapma konusunda baya problemleri vardı. Ama stres şuruplarıyla çözüme kavuşmuşlardı. Belki biliyorsunuzdur instagram hesabı Patiografya. Kedinin ismide Kaju. Sabitli hikayelerine bakın derim. Kesinlikle her zaman bir yol vardır. Ümitsizliğe kapılmayın

Emrylmz06

Sosyal medya kullanmıyorum ama araştırma yapacağım. Ne hali kaldı evde ne koltuk ne yatak inanın iki senedir her careye başvurdum. Vitaminler en pahalısı mamalar bebek gibi baktım. Yok olmuyor. Arkadaş getirdim o kadar durgun bir kediydi ki oyun oynamayı öğrettim koşmayı hareket etmeyi atlamayı. Bir annenin evladına baktığı gibi baktım. Ama o kadar yalnız yaşamış ki 7 sene bir anda bizim içimize girince hayvanda şaşırdı haliyle. Kimse urkutmedi kimse korkutmadi. Kizmadi. Cisine rağmen bir kere azarlamadim ceza vermedim ama inanın çok kokuyor ev ve başa gelemiyorum. Son çare tek yaşayacağı ben ona şifa olurum diyecek bir arkadaşa verecektim onuda yapamadım evdeki herkez karşı geldi çok sevdiği için.

dnz3434

Bu yaşadığınız sorunun altında tamamen psikolojik bir problem var. O nedenle sebebine yönelik çözüm üretmelisiniz ki rahat edebilesiniz.

Lütfen söylediğim ürünleri araştırın, deneyin. Feliway classic ( bu ürün difüzör gibi, fişe takıp kullanıyorsunuz) çok fayda görenler var.

Bir de buna ek olarak; petlabs’ ın antistress şurubu var. Kilosu başına 10 damla olacak şekilde kaç kiloysa çarpıp, ağzına şırıngayla veriyorsunuz. 1 şişe bitene kadar devam ediyorsunuz, bir araştırın. Umarım bir an önce probleminiz çözülür. Sevgiler

dnz3434

Bu yaşadığınız sorunun altında tamamen psikolojik bir problem var. O nedenle sebebine yönelik çözüm üretmelisiniz ki rahat edebilesiniz.

Lütfen söylediğim ürünleri araştırın, deneyin. Feliway classic ( bu ürün difüzör gibi, fişe takıp kullanıyorsunuz) çok fayda görenler var.

Bir de buna ek olarak; petlabs’ ın antistress şurubu var. Kilosu başına 10 damla olacak şekilde kaç kiloysa çarpıp, ağzına şırıngayla veriyorsunuz. 1 şişe bitene kadar devam ediyorsunuz, bir araştırın. Umarım bir an önce probleminiz çözülür. Sevgiler

Emrylmz06

Çok teşekkür ederim 🙏🏻 Allah razı olsun hepinizden.