Yanlış Kediyi Getirmişler

Colass

Merhabalar bir kaç gün önce annem parkta bulduğu bir kediyi eve getirmişti bakmak istiyordu kediyi veterinere götürüp iç-dış parazitlerini yaptırdı ama sonra kedi hasta oldu ve sürekli olarak kan dışkılamaya başladı ve bunu tuvalete de değil her yerde yapıyordu annem de ben de sürekli dışarıya çıktığımızda her yer kan oluyordu bir kaç kez veterinere de götürdük ama veteriner normal dedi başka veterinere götürdük o da bir sürü test yapılması gerektiğini hatta belki yaşayamayacağını bile söyledi annem de yapamamış belediye veterinerine götürmüş belediye almış bu gün aramışlar annemi kediyi vermişler ve hemen gitmişler annemin acelesi olduğu için ve kediyi verdikleri an kedi annemin üstüne tırmandığı için kediyi görememiş aynı kedi sanmış ama başka kedi bu kedi aradık dedik bu başka kedi ama adam diyor ki veteriner kendisi verdi bu kedi diye her şeyini yapmışlar başka kedi yok bunun gibi demişler adam siz buna bakamaz mısınız demiş annem bilmiyorum demiş o da şimdilik bakın bir şey olursa da şikayet açıp vermemizi söylemiş annem de ne yapacağını bilemediği için tamam demiş ama eve almış şu an kediyi kedide pire var galiba ne yapacağımı gerçekten bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim

1 CEVAP

gulsundusmez

veterinerlik işleri müdürü ile konuşun ve tane tane sakin anlatın çünkü ne anlattığınız tam belirli değil yanlış kedi verilmiş anladık sadece