Uygun Fiyatlı Kedi Maması

MinnaNur

Merhaba baktığım 3 ev kedisi ve beslediğim sokak kedileri var bütçem kısıtlı normalde golosi kullanıyoruz ama daha uygun ve kaliteli bir öneriniz var mı

5 CEVAP

Mehmet163727

Fiyatlar o kadar arttı ki normalde ben aylık 45 kg kadar alıyordum. Şuan 30kg alıyorum bende uygun mama arayışındayım uygun bulursanız bana da söyler misiniz

MinnaNur

Tekrar golosi almak durumunda kaldım ne yazık ki 7.5 kg 900 tl olmuş sonumuz hayrolsun inşallah

GzdeAkbuz

Legend premium, mama sanatı, natura, seven 7 days, pro Choice, snow cat, eco natura pet, obivan, Scafiyy, mycat sokakta, Gratisin sayfasinda da 15kg kedi maması oluyor 400 500tl diye hatırlıyorum bir bakın derim markasını hatirlayamadim. Brit, kittylife, Pronature, dr.sacchi, mito, Aro, herbamax, keyf, krypto, hoplife, pro performance, .

GzdeAkbuz

Bu ayın 28. Perşembe günü a 101 marketine kedi mamaları ve eşyaları geliyormuş 15kg challenge 430TL o gün yakinizda olan 101lere gidip bakın bence yada internet sitelerine yuklenmisse ordan sipariş verin isterseniz

Hakan142

Bende evde 3 sokakta 10'a yakın kediye bakıyorum uygun fiyatlı buldukça mystic alıyorum içeriği temiz bir mama bu sitede çoğu kişi kötülemiş ama içinde ne olduğunu bilmediğimiz yüzde kaçı hayvansal içerik bilmediğimiz enjoy gibi markalarla neredeyse aynı fiyatta satılıyor. Onlara para vermektense mystic alıyorum. Hem düşük tahıllı hemde %70 hayvansal protein var. Denemenizi tavsiye ederim.