Theravet Joint Hakkında Bilgisi Olan Var Mı

LinaSutlac

Merhaba. Scottish kedim için veteriner doktorumuz theravet joint verdi hapın 1/4 kadarını yedirmemi istedi. kedi ve köpeklerde eklem sağlığının korunmasında destekleyici bir yem premiksiymiş. Bu ilacı daha önce kullanan ve bilgi sahibi olan var mı?

2 CEVAP

mollykus

merhaba ben birkaç gündür kullanmaya başladım ama benim kedimde iki güne bir kusma yapıyor sizde öyle oldu mu

LinaSutlac

Merhaba. Hayır benim kedimde hiç kusma yapmadı seve seve yiyor