Kedim Evin İçinde Saklanıyor Bizden Kaçıyor

Dange_

Merhaba arkadaşlar kedimiz 11 aylıkken sahiplendik 3 aylığına annemlerde kaldı geldiğinde o kadar uzaktıki bize yanıma gelmiyor kucağıma alıyorum seviyorum kaçıyor evde koli içine veya sehpa koltuk atlarına giriyor. Eşim seviyor ama evde istemiyor bu konuda hala anlasammaktayiz acaba hissediyor olabilir mi eşim tarafından istenmediğini 2 gün önce evdende kaçtı. Kaç saat aradım eşim buldu. Ama kedim çok hareketsiz ve mutsuz sanki nasıl düzeltebilirim veya neden kaynaklı olabilir

1 CEVAP

Coconutbey

Kediler evde olan enerjiyi hisseder ve bence de istenmediğini hissetmiş bir de 3 ay ayrı kaldık diyorsunuz küsmüş üzülmüş strese girmiş olabilir size güvenmesi lazım oyun oynayıp zaman geçirip ilgilenmeniz lazım kısaca. Anca o şekilde size yavaş yavaş bağlanacaktır ama dediğim gibi her ikinizin de istemesi lazım çünkü negatif enerjiyi hissediyorlar