Kedi Sondası Hakkında Acil Öneri

berraun

Yaklaşık 1 aydır idrar kristalleri ile uğraşıyoruz strüviti varmış. İlk iğneler yapıldı ve antibiyotik verildi (baytril) 2 hafta düzeldi gibi oldu sonra tekrar idrar yapımı aniden kesildi acilen sonda takılıp mesane boşaltıldı tekrar baytril’e başladık ve idrar söktürücü desal yazdı veterinerimiz. İşlemden sonra eve geldiğinden beri yine idrara çıkmıyor üstüne desal’den kaynaklı çok su içiyor mesane ya da böbreklerine zarar gelmesinden korkuyorum. Veterinerimizi arayınca tekrar sonda takılacak o zaman dedi. Ancak akşama doğru kedimi getirebileceğimi söyledim ama ona herhangi bir zarar gelir mi? Hep bi geriden işlem yapıldı. Ne maddi ne manevi gücüm kaldı artık çok zor bi süreç ne yapacağım bilemiyorum başına gelen üyelerden öneriler bekliyorum

2 CEVAP

berraun

Güncel

tengrist

çok geçmiş olsun konu ile ilgili bilgim yok üste çıkması için yanıtlıyorum :(♥ umarım bir an önce sağlığına kavuşur