Kedisinin Gözüne Tırnak Batan Varsa Yazabilir Mi

buusracikk

Arkadaşlar dün akşam kedimin gözünde kısılma vardı 3. Göz kapağı görünüyordu bugün veterinere götürdüm gözüne yeşil bir damla damlattı sonra aletle baktı enfeksiyon vs bir şey yokmuş gözünün üst tarafındaki beyaz kısım kıpkırmızıydı. 2 tane kedim var diğer kedimle oyun oynarken büyük ihtimal gözüne tırnağı denk geldi veteriner de darbe almış gibi duruyor dedi. Gentavet-G isimli bir damla verdi 1 hafta kullanacakmışız. Başına böyle bir durum gelen var mı yazabilir misiniz?

5 CEVAP

buusracikk

Not: Halsiz ve durgun olduğu için ağrısı olabilir diye ağrı kesici iğne de yapıldı. Ciddi bir şeyi yok dendi ama yine de yaşayan varsa böyle bir durumu tavsiyelerinizi almak istedim

buusracikk

Güncel

Coconutbey

Kardeşimin kedisine de böyle bit şey olmuştu sorumsuz veteriner yüzünden aynı şekilde o da damla ilaç falan kullanmisti düzeldi şükür

buusracikk

Sabaha göre çok daha iyi şuan bakışı düzeldi hareketleri çoğaldı

Patilicns

Merhaba gentavet g damlayı biz göz iltihaplanması için kullanmıştık gayet iyi bir damla çabuk toparlamıştı bizim kızı çok geçmiş olsun inşallah sizde çabuk toparlanırsınız