Kedi Tuvaleti

Gamzecs

kedim biraz iri bir kedi tuvaletini o bebekken almıştım ona yetiyordu kapalı tuvalet 40x37 cm büyüklüğünde o zamanlar kocamandı onun için şimdi maalesef kafası dışarda kalıyor ve rahatça kazıp tuvaletini yapamıyor kapağını yukarı kaldırıyoruz öyle rahat ediyor bu ölçülerden büyük kedi tuvaletleri var mı aynı şekilde kapalı olsun istiyorum açıkken bütün kumu dışarıya atıyor kendine oyun yapıyor 🥲

8 CEVAP

Coconutbey

Geçen patiografya paylaşmıştı trendy@lda var güney pet büyük kedi tuvaleti yazın çıkıyor ama fiyatı 670 tl şuan

Ayben12

@coconutbey evet bahsettiğiniz tuvalet var bende. Büyüklüğü gerçekten çok iyi XXL tuvalet olarak geçiyor genelde. 60x45 ölçüsü. Ben 330 TL'ye almıştım. Şuan fiyatı daha pahalı ama indirim görünce alabilirsiniz. Ben çok memnunum tavsiye ederim

Coconutbey

Geçen patiografya paylaşmıştı trendy@lda var güney pet büyük kedi tuvaleti yazın çıkıyor ama fiyatı 670 tl şuan

PofudukLeo

Hemen hemen tüm alışveriş platformlarında XXL kapalı kedi tuvaleti diye aratırsanız ihtiyacınız olan ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kokomina

Dolapta vardı geçen hafta xxl

Pamres

Tam ölçü bilmiyorum ama XXL var. Ben kullanıyorum beyaz renkte. Çoğu sitede var.

Pamres

Beyaz renkte, dış duvarlarında şekiller falan var. Baya kullanan var internette denk geliyor

Gamzecs

fiyatı inanın önemli değil o içinde rahat etsin yeter önerileriniz için teşekkür ederim 🫶🏼