Kuduz Aşısı Ağır Mı?

Coconutbey

Merhaba kedimi yarın yıllık kuduz aşısı yaptırmaya götürücem ertelemiştim bir süredir kuduz aşısı yaptırdığım aynı gün iç dış parazit yaptırsam olur mu?

7 CEVAP

Ayben12

Hekimlerin çoğu en az bir hafta arayla yapılmasını öneriyor. Zaten size de en doğrusunu hekiminiz söyler

PofudukLeo

Karma aşısı zaten kendi başına ağır bir aşı. Hekimimiz bize bir hafta 10 gün geçmeden diğer aşıyı önermiyor. Tabiki sizin hekiminiz farklı düşünüyor olabilir ancak ben kendi adıma ikisini birlikte yaptırmayı tercih etmezdim.

PofudukLeo

Kuduz aşısı olacaktı yanlışlıkla karma yazmışım.

Coconutbey

İki aşı değil sadece aşı olarak kuduz
Diğeri de iç dış parazit

Pamres

İç dış da aşı sayılır. Bence belli aralık ile yaptırmak daha iyi olur. Ancak zamanınız yoksa veteriner hekiminize danışın belki bir çözüm önerisi sunar

elif_f

Merhaba çok ağır ve enjeksiyon yeri en çok götülmüş sarkozim yapabilen bir aşı.

elif_f

Merhaba çok ağır ve enjeksiyon yeri en çok götülmüş sarkozim yapabilen bir aşı.