Kedimiz Bir Türlü İyilesemedi

Duyguu34

Merhaba kedimizi sahiplendik 3 haftalikken aldık 5 hafta oldu şuan Van kedisi erkek son 10 gündür daha kısa olabilir ishal oldu belediye veterinere götürdük götürmez olaydık antibiyotik verdi tavuk haslamasi yedirin dedi 1 hafta sorna birdaha kontrol götürdük ishal ara ara devam ediyor diye kortizon ve antibiyotik vurdu şehir dışına gittik birde hava değişimi vs oldu özel veteriner götürdük antibiyotik yaptılar gazı varmış büyük tuvalete olmuyor suan ara ara yapıyor film çektiler gaz olduğunu ve biraz sıvı olduğunu söylediler korkuyorum birsey olacak diye normal birsey mi lütfen bilen arkadaşlar yazabilir mi ??
ama KESINLIKLE BELEDEYILERIN VETERİNERINE GÖTÜRMEYİN PARANIZ YOKSA BILE EKSIDEN CEKIN HAYVANLAR toparlayamıyorum ilgilenmiyorlar

18 CEVAP

kedi 5 haftalık siz delirdiniz herhalde tavuk haşlaması yedirmek nedir?????????

Mia0

Son durumu nedir

Duyguu34

Merhaba son durum 3 veteriner gittik parazit varmış tedavi gördü poposuna yqra vardı tüm tedavileri gördük suan cok şükür iyi yaramazliklara bile başladı :) 10 bin çıkmıştır rahat ama canı sagolsun da insanın gözü görmüyor para pul elimzden geldiğince sahip çıkıyoruz 😍