Kedi Temizliği

Dişi kısır kedimin ağzı kokuyor ve gözleri akıyor ne yapmalıyım ?

3 CEVAP

Balimlilac

Ağız kokusu diş rahatsızlığı karaciğer rahatsızlığı parazit gibi rahatsızlıkları habercisi olabilir. Göz akması bebek kedilerde normaldir ama büyük kedilerde ya alerji yada göz yaşı kanalı tıkanıklığı olabilir. Evinizde kendiniz silerek temizleyebilirsiniz ama tekrarlayıp daha da ilerleyebilir. Bu sebeple veteriner hekime gitmenizde fayda var.

tabikide azı kokuyorsa diş hayvanlara özel diş macunu var ondan al gözleri akıyorsa göz solüsyonu al