Kedinin Ağzındaki Virüs

yusuf2645

Merhaba arkadaşlar bahçemizde duran 1-2 aylık bir kedi var. Burnu sümüklendiği ve hapşırdığı için belediyenin veterinerine götürdüm. 1 kutu antibiyotik verdi ve yarım çay kaşığı kadar antibiyotiği ezip mamayla karıştırıp vermemi söyledi. Ve bir tane de şırıngada ağzındaki yaralı kısma sürülen ilaç verdi. Miktarları ise biri günde 1 kere diğeri günde 2-3 kere. Ama hangisinden ne kadar onu karıştırdım. Veteriner bir hayli uzak tel no da yok dolayısıyla sorma şansım yok. Antibiyotik günde 1 kere şırınga 2-3 keredir diye tahmin ediyorum ama yardımcı olursanız sevinirim. Antibiyotik ismi azomax ve üstünde 5 cc yazıyor

1 CEVAP

Renklipati

Antibiyotik bizlerde olduğu gibi günde bir keredir doğru tahmin fazla vermeyin 5cc zaten demiş çok geçmiş olsun