Avokado Kediler İçin Zararlı Mı?

Gamzekarakaya

Kedime cok minik avokado verdim zehirler mi? Internette cok zararli yaziyor bilgisi olan var mi bu konuda?

3 CEVAP

salihaondag8

Bende kedime zararı olmasın diye ona zarar veren gıdaları araştırdığımda avakadomun kedilere çok büyük zararı oldugjnu duydum o yüzden bence vermeyin bidaha bir kontrol edin bir sıkıntı olduğunu hissederseniz kliniğe gidin durumu anlatin inşallah birşey olmaz çok geçmiş olsun yinede takipte kalın kedinin durumu kötüye giderse götürün derim değilse sıkıntı olur bidahada vermeyin mutlaka vereceğiniz gıdaları araştırıp verin 🤗

salihaondag8

Zararlı olmayan şeylerle beslemeye çalışın mutlaka kedilerin midesi hassas ve çok zarar verir büyük sıkıntılara hatta zehirlenmelere ve ölüme kadar gittiği bile oluyor çok dikkatli olmanız gerek bence 🤗

avakadonun kedilere zararı var ayrıca portakalında çünkü asitli olduğu için