Kedime Mama Önerisi

ygtrece

Kedim çok kaşıntı yaptığı için Brit Haircare Hypoallergenic mamasına geçmiştim iki paket oldu tüyleri daha iyi görünüyor ama kaşıntı hala devam ediyor. Yeni mamaya geçmek istiyorum önerisi olan var mı? Daha önce Royal Canin Kitten, N&D Kuzu etli, Hills Urinary kullandım.

7 CEVAP

Royalcanın

simaycc

Merhaba. Kaşıntı için veterinere götürdünüz mü?

ygtrece

Götürdüm uzun süredir devam ediyor kaşıntısı. Fiyatı her birinden yüksek 3 iç dış parazit yaptılar geçer dediler ama bir şey değişmedi

dilanbulent

Virbac önerebilirim, piyasadaki en kaliteli markalardandır. Sadece veteriner kliniklerinde satışa sunulan bir mamadır, internette ve petshoplarda satışı yasak. Aşağıya link bırakıyorum, sitesinde hangi şehirde hangi klinikler ile anlaşmalı olduğu yazıyor. Bakabilirsiniz. Çokça geçmiş olsun.

https://tr.virbac.com/home/maaza-bulucu.html

mybabymars

Nd ile başlayıp kedime yaramaması sebebiyle royal canin kittendan devam ediyoruz. İçerik olarak nd, acana vs çok iyi ama bizimki royal canin seviyor ve ona o iyi geliyor. Kediniz hangisini severek yediyse ve daha sağlıklı olduysa onu tercih etmenizi öneririm. Daha iyi içerikli mama yedirme konusunu ben yaş mamayla destekliyorum.

mybabymars

Nd ile başlayıp kedime yaramaması sebebiyle royal canin kittendan devam ediyoruz. İçerik olarak nd, acana vs çok iyi ama bizimki royal canin seviyor ve ona o iyi geliyor. Kediniz hangisini severek yediyse ve daha sağlıklı olduysa onu tercih etmenizi öneririm. Daha iyi içerikli mama yedirme konusunu ben yaş mamayla destekliyorum.

prolıne veya proplan